0
Your Cart

 


E-Fatura Mükellefi iseniz lütfen kurumsal girişten alışverişinizi yapınız


Siparişlerinizin size sorunsuz ulaştırılabilmesi için lütfen telefon numaranızı doğru yazdığınıza emin olunuz.


Ürün Yüzeye uygulandıktan sonra iadesi kabul edilmemektedir.
Lütfen ürünü teslim almadan ve uygulamadan önce kontrol ediniz
PLASTİDİP KIRMIZI 400 ML   


 


DİKKAT:


STOKLARIMIZDA TÜM RENKLER BULUNMAKTADIR.


 İlanın Başlığında Belirtilen Ürünün   içeriği 400 ML”dir. 1 Sprey doğru uygulama ile 5 kat atıldığında ortalama 70 cm2 bir alanı kaplamaktadır. Plasti Dip Amerika’dan ithal edilen patentli bir lastik kaplama malzemesidir. Bu ürünün en etkileyici özelliklerinden bir tanesi sınırsız kullanım alanının olmasıdır.


Plasti Dip genel olarak yıpranmış ve deforme olmuş yüzeylerin düşük maliyetle yenilenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Diğer bir kullanım amacı ise renk değişimidir. Bu ürünle beyaz olan otomobilinizi hiç yardım almadan bir kaç saat içerisinde çok düşük maliyetlerle kırmızı veya siyaha dönüştürebilirsiniz.


 Bir yıl sonra sökerek yeniden yepyeni bir renk ile de kaplayabilirsiniz. Bu konuda fosforlu ve düz renkler olmak üzere 2 ana gruba ayrılmış geniş seçenekli bir renk kartelamız mevcuttur. EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ İSTENİLDİĞİ ZAMAN KOLAYCA SÖKÜLEBİLMESİDİR.


Herhangi bir özel kullanım şekli yoktur ve kullanımı için ekstra malzemelere gerek duyulmaz. Tamamen kullanıcı dostudur. Aklınıza gelen her alanda ve malzemede rahatlıkla kullanabilirsiniz. -34 derece ile +150 derece arasındaki ısılara dayanıklıdır. Sürtünmeye, tuza, asit ve bazik maddelere karşı dayanıklıdır. Otomobilinizin tüm iç ve dış aksamlarında kullanabilirsiniz. Alttaki yüzeye zarar vermez. Motorlu Taşıtlar, Otomobiller, Tekne, Jant Kaplama gibi uygulama alanları için idealdir. Plasti Dip Araç Kaplama, Jant Kaplama, Komple Araç Kaplama, Kaporta aksamları için koruma ve kaplama amaçlı, amblemler, trimler, paspaslar, orta konsollar, direksiyon, çamurluk, paspaslar, manifold, motor koruma kapağı ve aklınıza gelebilecek diğer tüm aksamlarda “koruma, kaplama, onarma, yenileme ve yalıtım amaçlı” olarak kullanılmaktadır.


  Plasti Dip Evinizde, ofisinizde ve bahçenizde kullanılabilir. Ahşap nesneler, halılar, duş kabinleri, brandalar, çatı yalıtım malzemeleri, bahçe havuzları, mutfak eşyaları, mobilyalar, bilgisayarınız, mobil telefonunuz, sehpa ve sandalye ayakları, kapı kolları, su depoları, armatürler, kapı yüzeyleri, tv sehbası ve aklınıza hayalinize gelebilecek diğer tüm yüzeylerde kullanılabilir. Plasti Dip El İşçiliği, el aletleri ve hobileriniz için ideal bir malzemedir .


 Korozyona karşı korur kaplar, el aletleri ve eldivenler için kaydırmazlık sağlar, çatlaklar ve ekyerlerini yalıtır. Aküler, elektronik devre kartları gibi malzemeleri korur, yalıtır ve kaplar. Spor aletleri, raketler ve diğer benzer antreman aletleri üzerinde kaydırmazlık amaçlı kullanılabilir. Bisiklet, motosiklet koltuklarını korur, onarır veya yeniler. KULLANMA KLAVUZU Plasti Dip her zaman daha fazlasını sağlar.


 Uygulandığı alanları dış etkenlere karşı korur. Darbe, çizik, hava şartları, korozyon veya pas. Bunların hepsine karşı güvenli bir yalıtım katmanı oluşturur


. Uygulandığı alanlara sıkı bir şekilde tutunup bütünleşeceği gibi, istenildiğinde de kolayca sökülebilir. Plasti Dip basınçlı yıkama makinesi gibi bir çok etkiye karşı kesinlikle dayanıklıdır.


 Plasti Dip’i bulunduğu yüzeyden ancak bilerek veya isteyerek sökebilirsiniz.En önemli özelliklerinden bir tanesi de söküldüğünde ardında hiç bir iz veya belirti bırakmamasıdır. Uygulandığı yüzeylere kesinlikle zarar vermez.. Su geçirmez, koku bırakmaz ve silikon içermez.


EN İYİ ŞEKİLDE NASIL UYGULANIR? Plasti Dip tamamen kullanıcı dostudur. Uygulama tecrübesi gerektirmez. Bu ürünü tamamen kendiniz kullanabilirsiniz.


Ancak sağlıklı bir sonuç alabilmek için dikkat edilmesi gereken belirli noktalar vardır. A-İŞLEM ÖNCESİ HAZIRLIK: Plasti Dip sıvı yüzeylere tutunamamaktadır. Bu nedenle uygulama yapacağınız alanın kuru, temiz ve farklı kimsayallardan arındırılmış olması gerekiyor. (Örneğin Cila) Uygulama işlemi yaklaşık olarak 20 derecelik bir ortam sıcaklığında yapılmalıdır. İşlem öncesi kutu içerisindeki malzemenin aerosol ile tam olarak karışabilmesi için kutunun 5 dakika boyunca çalkalanması gerekir.


Tüm bu şartlar uygunsa uygulama işlemine geçilebilir. B-UYGULAMA İŞLEMİ: Plasti Dip kat kat atılan ve katlar arasında bekleme yapılan bir malzemedir. İlk kat astar niteliğindedir. Ürünü 6 saniyelik peryotlar halinde uygulamak ve her 6 saniyelik uygulama sonunda 6 saniye çalkalayarak kullanmak en iyi sonucu almanızı sağlar. Yapılan ilk kat işleminde, Plasti Dip uygulanan yüzeyin bir kerede tamamının kaplanması çok önemlidir.


 ÖNEMLİ İlk kat sadece astar amaçlıdır. Tam bir kaplama yapmaz. Bu nedenle ürünü ilk kat işleminde kapatma yapması için çok fazla uygulamayınız. Bu Plasti Dip in akmasına neden olacaktır. İlk kat bittiğinde ikinci kat için en az 15 dakika beklenmesi gerekir. İkinci kat işlemi ise tamamen astarı destekleme amaçlıdır. İkinci kat işleminide birinci kat üzerinde yapılan işlemler şeklinde uygulayınız ve üçüncü kat işlemi için tekrar 15-20 dakika bekleyiniz. Üçüncü, dördüncü ve beşinci katlar tamamen kapatma amaçlıdır. Son kat işleminden sonraki bekleme (kuruma) süresi yaklaşık 1 saattir.


 


Kaliteli ve Markalı Folyoları, Cam Filmlerini, Yardımcı Ürünleri En Uygun Fiyata Sizlere Sunmaktayız…


 


Gün İçinde Saat 16:00’e Kadar(Cumartesi(Saat 11:00’a Kadar)-Pazar Hariç) Sipariş Verilen Ürünlerde Aynı Gün Kargo…


 


 


 


 

Marka

Plasti-Dip

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“PLASTİDİP KIRMIZI 400 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun