0
Your Cart

YAZI TAHTASI FOLYOSU ŞEFFAF 137 CM X 1 METRE
 


Çok Amaçlı Yazı Tahtası Folyosu (silinebilir özellikli) Artık diletiğiniz tüm yüzeyleri yazı tahtası haline getirebilirsiniz kendinize ve çocuklara özel alanlar oluşturabilirsiniz.


Kendinden yapışkanlıdır, 120 mikron kalınlığında arka yüzeydeki pürüzleri belli etmez Uzun dönemlidir, KALEM İZİ BIRAKMAZ Tebeşir ve sıvı tebeşir ile yazılabilir.


Nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir, iz bırakmaz.


Özellikle sıvı tebeşir kalemi ile yapılan çalışmalar görsellik kalitesini üst seviyede yansıtır.


İç ve dış mekan kullanımına uygundur.


Çocuk odasında, mutfakta, okulda, ofiste, dekor amaçlı salonda, restoranda, iş yerlerinde, kafeler ve restoranlarda , vb.


Aklınıza gelebilecek her yerde kullanabilirsiniz.


Çevre ve sağlığa zararsız malzemeler kullanılarak üretilmiştir.


Çocuk odasında, mutfakta, okulda, ofiste, dekor amaçlı salonda, restoranda, vb.


Dilediğiniz şekilde ve boyutta kesebilirsiniz.


Kendinden yapışkanlıdır İstenilen boyutlarda kesilebilir.


Ürün Özellikleri:


Temiz ve düz herhangi bir yüzeye kolayca uygulabilir.Silinebilen her türlü boya kalemiyle yazılabilir.Nemli bezle kolayca silinebilir. Kaldırıldığında kalıntı/iz bırakmaz. Suya dayanıklıdır.


Dikkat! Pürüzlü yüzeylere uygulama yapmayınız. Taze boyalı duvarlara yapıştırmayınız. Uygulama sırasında altta oluşan kabarcıkları gidermek için havlu veya plastik bir kartla üst yüzeyden pürüzsüzleşmesini sağlayabilirsiniz.


Kaliteyi Uygun Fiyata Sunuyoruz…


GÜN İÇİNDE SAAT 15:00’A KADAR VERİLEN SİPARİŞLERDE AYNI GÜN KARGO…


 


E-Fatura Mükellefi iseniz lütfen kurumsal girişten alışverişinizi yapınız

Marka

AutoFolyo

AutoFolyo'nun müşterilerine sunduğu ürünlerin kalitesi, uzun ömürlülüğü ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, marka sektördeki önemli bir konumdadır. Ayrıca, AutoFolyo'nun müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, müşterilerin beklentilerini aşan bir hizmet almasını sağlamaktadır. AutoFolyo, sektördeki yenilikleri takip ederek, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunma konusunda öncüdür. Müşterilerine en son teknolojiye sahip filmlerle, araçlarını güneş ışınlarından koruma, gizlilik ve konfor sağlama imkanı sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi ürünleri ile AutoFolyo, otomobil cam filmleri ve vinil sarım ürünleri alanında Türkiye'de lider bir markadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“YAZI TAHTASI FOLYOSU ŞEFFAF 137 CM X 1 METRE” için yorum yapan ilk kişi siz olun