0
Your Cart

MİBENCO – SPREY – PARLAK SİYAH

KUTU İÇERİĞİ

 

 

4 ADET PARLAK SİYAH SPREY

TEMİZLEME BEZİ

SPREY TABANCASI

JANT KARTLARI

Mibenco©️, iç ve dış yüzey alanları için kullanılması uygun olan ve hava ile teması sonucu kuruyarak kısmen sertleşen; daldırma, fırça ile uygulamanın yanında basınçlı hava tabancası ile püskürtme işlemiyle gerçekleştirilen sentetik lastik kaplamadır. mibenco©️, merkezi olan Almanya’dan ithal edilen patentli bir sıvı kauçuk (sıvı plastik) kaplama malzemesidir.

Mibenco©️ ‘nun en etkileyici özelliklerinden biri birçok yüzeye tutunabilecek bir malzeme olması ve tekrar sökülebilir olmasıdır. Bu sebeple, kullanım alanı çok geniştir. mibenco©️ genel olarak yıpranmış ve deforme olmuş yüzeylerin düşük maliyetle yenilenmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Miebnco herhangi bir özel kullanım şekline bağlı bir ürün değildir. Kolay ve pratik olduğu için ekstra malzemelere gereksinim duyumazsınız. mibenco©️ kullanıcı dostudur. Bir çok kaplama alanında ve malzemesinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kullanım koşullarına bağlı olarak uzun süre kaplanılan yüzeye tutunur. Ve dilediğiniz zaman az bir iş gücü ile kapladığınız alandan yeniden ve kaplama yüzeyine zarar vermeden sökebilirsiniz.

UYGULAMA YÖNTEMİ

https://www.youtube.com/watch?v=u86x6qXOmaY&feature=youtu.be

 

E-Fatura Mükellefi iseniz lütfen kurumsal girişten alışverişinizi yapınız

 

Marka

AutoFolyo

AutoFolyo'nun müşterilerine sunduğu ürünlerin kalitesi, uzun ömürlülüğü ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, marka sektördeki önemli bir konumdadır. Ayrıca, AutoFolyo'nun müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, müşterilerin beklentilerini aşan bir hizmet almasını sağlamaktadır. AutoFolyo, sektördeki yenilikleri takip ederek, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunma konusunda öncüdür. Müşterilerine en son teknolojiye sahip filmlerle, araçlarını güneş ışınlarından koruma, gizlilik ve konfor sağlama imkanı sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi ürünleri ile AutoFolyo, otomobil cam filmleri ve vinil sarım ürünleri alanında Türkiye'de lider bir markadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MİBENCO Parlak Siyah Sprey Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun