G-SUIT Nedir ?

G-SUIT, iç ve dış dekorasyonda da kullanılabilen, kendiliğinden yapışan poliüretandan yapılmış bir Anti-Chipping Filmdir. Amacı, otomobil, bisiklet, motosiklet, tekne ve uçaklar dahil olmak üzere çeşitli araçların boyalı yüzeyini korumaktır. Anti-Chipping Filmi kullanarak. Sararma yapmayan TPU nedir? Normalde, Aromatik TPU kolayca renklendirilebilir ve uzun ömürlü olabilir.

Ancak, Alifatik TPU UV altında sürdürülebilir ve termoplastik poliüretandan oluşan yüksek termostabiliteye sahiptir. G-Suit'in anti-chipping Clear PPF fonksiyonunu içeren film, ağartma / renk değiştirmeden 10 yıldan fazla süredir sararma ve sürtünme işlemlerini sürdürür ve yüzeyi korumak için PPF (Boya Koruma Filmi) uçak, tekne vb. boyalı yüzeyine yapışarak resim yapmak, aynı zamanda inatior furiksiyonları da reddedebilir. Kendi kendini temizleyerek kendi kendini temizleyebilir.


 Ek olarak bir kirlilik kontrolü ve kendi kendini temizleme fonksiyonu, su damlası ve çizilme olgusunun bulaşması, otomatik araba yıkama sırasında ve kendi kendini temizleme kabiliyetinden dolayı hoş bir durumu korur. 

Yorumlar
Yorum yaz