0
Your Cart

[description]


 


ARAÇ KAPI KOLU BOYA KORUMA FİLMİ ÜNİVERSAL 1 ARAÇLIK SET


 


 


Ürünümüz şeffaf malzemeden üretilmiştir.


Kapı kolu boyasını tırnak darbelerinden korur ve çizilmeyi önler.


Uzun ömürlüdür, suya, güneşe dayanıklıdır.


Ürünümüz içeri gömülü olan kapı kolları ile uyumlu değildir.


Uygulama görselinde uyumlu olmayan kapı kol modelleri kırmızı çarpı işareti ile gösterilmiştir, bu ayrıntıyı dikkate alarak sipariş veriniz.


 


Uygulama Yöntemi


Kullanılacak bölgeyi filmi uygulamadan önce özenle temizlemeniz ve kurulamanız gereklidir, gerekli ortamı sağladıktan sonra bir ucundan simetrik şekilde başlayarak yüzeye uygulayabilirsiniz, ürünümüz kendiliğinde yapışma özelliğine sahiptir, uygulanan film bir müddet dahi sonra çıkarsanız bile yüzeyde iz, yapışkan kalıntısı bırakmaz.


araba otomobil kapi kolu boya koruma filmi 4 adet 1056471807052268


 


 


 


 


GÜN İÇİNDE SAAT 16:00’A KADAR VERİLEN SİPARİŞLERDE AYNI GÜN KARGO…


E-Fatura Mükellefi iseniz lütfen kurumsal girişten alışverişinizi yapınız

Marka

AutoFolyo

AutoFolyo'nun müşterilerine sunduğu ürünlerin kalitesi, uzun ömürlülüğü ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, marka sektördeki önemli bir konumdadır. Ayrıca, AutoFolyo'nun müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, müşterilerin beklentilerini aşan bir hizmet almasını sağlamaktadır. AutoFolyo, sektördeki yenilikleri takip ederek, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunma konusunda öncüdür. Müşterilerine en son teknolojiye sahip filmlerle, araçlarını güneş ışınlarından koruma, gizlilik ve konfor sağlama imkanı sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi ürünleri ile AutoFolyo, otomobil cam filmleri ve vinil sarım ürünleri alanında Türkiye'de lider bir markadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ARAÇ KAPI KOLU BOYA KORUMA FİLMİ ÜNİVERSAL 1 ARAÇLIK SET” için yorum yapan ilk kişi siz olun